Sevimli Palyaçolar - Palyaço Kiralama

Palyaço Kiralama - Sevimli Palyaçolar

Çocuk Doğum Günü İçin Palyaço Kiralama

''Doğum günü palyaçosu'' mu arıyorsunuz ?
.
Sizlerde Çocuğunuzun Doğum Günü Organizasyonu İçin Kurumsal Ve Güvenilir Palyaço Kiralama Şirketi Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz.
 
İstanbul Palyaço Kiralama Organizasyon Şirketimizde Doğum Günlerinde Palyaço Kiralama Paketi (Standart) Ve Şef Animatör Palyaço Kiralama Paketi (Prof.) Olmak Üzere 2 Tane Hizmet Sunuyoruz Sizlere.
 
Sevimli Palyaçolar Show Animasyon Organizasyon Şirketi Çocuk Doğum Günü Organizasyonlarında Palyaço Kiralama Hizmeti Haricinde Mekan Balon Süsleme, Çocuk Masa Sandalyesi Kiralama, Profesyonel Sihirbaz Show, Bouble Show, Pamuk Şeker Arabası Kiralama, Patlamış Mısır Arabası Kiralama Gibi Hizmetlerde Sunmaktadır.
 
DOĞUM GÜNÜ İÇİN PALYAÇO
PALYAÇO KİRALAMA 
HAFTA İÇİ ANAOKULLARINA KAMPANYA ............................ TL
HAFTA SONU 2 SAAT ................................................ TL
 Çocuk Doğum Günü İçin Palyaço Kiralama www.sevimlipalyacolar.net
 
 

DOĞUM GÜNÜ ÇOCUK PALYAÇO KİRALAMA ÇAĞIRMA
ŞEF ANİMATÖR PALYAÇO KİRALAMA 
HAFTA İÇİ ANAOKULLARINA KAMPANYA ........................... TL
HAFTA SONU 2 SAAT ........................... TL

 Çocuk Doğum Günü İçin Palyaço Kiralama www.sevimlipalyacolar.net
 
 
Eski Patronum Hep Şöyle Söyler; -''Çocuk Doğum Günü Organizasyonu Yapılan Bir Mekanın Kendisi Ferah Olabilir, Çocuklara Ve Yetişkinlere Sunulan Servis, İkramlar Hoş Olabilir. Fakat O Günün Anlamlı Ve Güzel Geçmesi Tamamen Doğum Günü Palyaçosu İle Alakaldır.''
Özetlemek Gerekirse ''Doğum Günü Palyaçosu Kiralama'' Hassasiyet Gösterilmesi Gereken Bir Konudur. Senede Bir Kere Yapacak Olduğunuz Çocuk Doğum Günü Organizasyonlarında Profesyonel Palyaço Kiralama Hizmeti Almak İstiyorsanız Sevimli Palyaçolar Show Animasyon Olarak Hizmetinizdeyiz.
 
sevimlipalyacolar anasayfa

Çocuk Doğum Günü Palyaçosu

 

Doğum Gününe Palyaço Çağırma