Sevimli Palyaçolar - Palyaço Kiralama

Palyaço Kiralama - Sevimli Palyaçolar

Sünnet Organizasyonlarında Palyaço Kiralama Hizmeti Haricinde Neler Yapıyorsunuz ?

Sevimli Palyaçolar Show Animasyon Organizasyon Ekibi Olarak Sünnet Organizasyonlarında Palyaço Kiralama Hizmetimiz Haricinde Sünnet Tahtı Kiralama, Semazen Ekibi, Fasıl Grubu, Mehteran Takımı, Pamuk Şeker İkramı, Patlamış Mısır Arabasıyla İkram, Fotoğraf ve Kameraman Hizmetlerimiz Mevcuttur.

Sünnet Organizasyonu Şirketi Olarak Bütçenize Uygun Paketler Oluşturduk.

Çocuğunuzun O Muhteşem Gününde Sizler Suya Sabuna Dokunmadan Eğlenmenize Bakarken Bizler Sizler İçin Hizmet Vermeye Hazırız. 

Peki Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz. Öncelikle Misafirerinizin Tamamı Geldikten Sonra Mehteran Marşı Eşliğinde Yeni Çeri Asker Arkadaşlarımız Çocuğunuzu Sünnet Tahtı İle Taşıyor. Bu Esnada Konfeti Ve Volkan Patlatılarak Görsel Show Vesilesiyle O Muhteşem Ana Renk Katılıyor. Çocunuz Mekanda 2 Tur Atıldıktan Sonra Fotoğraf Çekimi İçin Askerlerimiz Ortalama 10 15 Dakika Kadar Sizlere Eşlik Ediyor. Sünnet Organizasyonunuza Gelen Palyaço Arkadaşımız Sünnet Çocuğu Ve Misafirlerinizin Çocukları İçin Yanında Getirdiği Oyunları Oynatır.. Yüz Boyama Ve Sosis Balon Aktivitesi Gerçekleştirir.

 

Ayrıca Talep Edilmesi Durumunda İçi Dolu Pinyata Patlatma Oyunu Oynattırılır. Pamuk Şeker, Patlamış Mısır İkramı Hem Çocuklara Hemde Yetişkinlere Yapılmaktadır.. 

Yukarıda Bahsettiğimiz Hizmetler Paketlerimizde Mevcuttur. Paketlere Ek Olarak Bir Hizmet Talep Edildiğinde +EXTRA ÜcretTalep Edilmektedir. Örneğin : Kameraman Hizmeti.

 

Sünnet Organizasyonlarında Palyaço Kiralama Hizmeti Haricinde Ne Yapabiliriz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
208 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın